Голова громади

Відомості про трудові досягнення Попової Наталії Іванівни, голови Гірсівської сільської ради, мешканки с. Гірсівка Приазовського району Запорізької області.

Попова Наталія Іванівна, 1963 року народження, громадянка України, освіта повна вища.
Трудовий шлях розпочала у 1980 році у селі Гірсівка на посаді вихователя дитячого садка « Сонечко».
З 1981 по 1985 роки – навчання у Бердянському державному педагогічному інституті .
З червня 1985 по липень 1989 року працювала вихователем дитячого садка «Сонечко».
З липня 1989 по березень 2002 року – обрана депутатом та працювала секретарем в Гірсівській сільській раді Приазовського району Запорізької області.

З 2002 по 2016 роки працює Гірсівським сільським головою Приазовського району Запорізької області.
За час трудової діяльності Наталія Іванівна зарекомендувала себе відповідальним керівником, сільська рада одна з перших у районі приймала участь у програмі ПРООН « Місцевий розвиток орієнтований на громаду», завдяки цієї програми в місцевій школі були замінені 52 вікна та зроблений у дитячому садку «Сонечко» капітальний ремонт, завжди готова до швидкого прийняття інноваційних рішень – село Гірсівка одне з перших сіл Приазовського району, де було газіфіцировано населений пункт, також сільський голова одна з перших у районі ініціювала та створила об`єднання громад Гірсівської, Надеждинської та

Дунаївської сільських рад в одну об`єднану громаду, згідно Закону України « Про добровільне об`єднання громад» , може взяти на себе відповідальність за прийняття рішень, відмінний організатор, вимоглива до самої себе та до своїх підлеглих.
Має заслужений авторитет серед мешканців громади та району.

Працюючи сільським головою Попова Н.І. неодноразово нагороджувалася Почесними грамотами Приазовської районної та Запорізької обласної рад, була нагороджена медаллю « Приазовський район – за заслуги».