Новини від Асоціації Міст України

Чи виникає право на податкову знижку, якщо за навчання студента сплатили не члени його сім’ї першого ступеня споріднення?

Платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім'ї першого ступеня споріднення.

21:01 10.09.2018

До місцевих бюджетів Запорізької області надійшло більше 5 мільярдів гривень

З початку року до бюджетів громад Запорізької області надійшло 5 мільярдів 325 мільйонів гривень податків і зборів (без показників великих підприємств, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

20:02 10.09.2018