Новини від Асоціації Міст України

Як звернутись до фіскального органу для отримання відповіді

За зверненням платників податків фіскальні органи надають їм безоплатно індивідуальні податкові консультації з питань практичного застосування окремих норм податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на фіскальні органи, протягом 25 календарних днів, що настають за днем отримання такого звернення даним контролюючим органом.

22:20 21.04.2019

Поточний розрахунковий рахунок фізичної особи не може використовуватись для операцій із здійснення підприємницької діяльності

Фізичні особи мають право відкривати рахунки для здійснення підприємницької, незалежної професійної діяльності та для власних потреб.

22:17 21.04.2019

Податкова накладна, не зареєстрована в ЄРПН, відображається у податкових зобов’язаннях продавця

Відсутність факту реєстрації платником ПДВ – продавцем товарів/послуг податкових накладних в ЄРПН не дає права покупцю на включення сум ПДВ до податкового кредиту та не звільняє продавця від обов’язку включення суми ПДВ, вказаної в податковій накладній, до суми податкових зобов’язань за відповідний звітний період.

09:20 15.04.2019

Митні платежі у Запорізькому регіоні перевищили два мільярди

За три місяці 2019 року запорізькі підприємства перерахували 2 мільярди 54,7 мільйона гривень митних платежів. Як повідомив начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев, це на 107 мільйонів або на 5,5 відсотка більше, ніж за аналогічний період минулого року.

09:04 15.04.2019

У Запоріжжі ліквідовано міжрегіональний конвертаційний центр з оборотом понад 320 мільйонів

Співробітники податкової міліції фіскальної служби Запорізької області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури припинили діяльність міжрегіонального конвертаційного центру.

09:01 15.04.2019

Для запобігання порушенню інтелектуальних прав запорізькі митники 22 рази призупиняли оформлення поставок

У січні-лютому поточного року фахівці Запорізької митниці 22 рази призупиняли митне оформлення товарів з метою запобігання порушенням прав інтелектуальної власності та потраплянню на вітчизняний споживчий ринок контрафактної продукції.

21:13 04.04.2019