Новини від Асоціації Міст України

Запорізькі депутати розглянули питання реалізації обласних програм

У Запоріжжі відбулася двадцять дев'ята сесія Запорізької обласної ради сьомого скликання. У її роботі взяли участь голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, очільники інших органів обласної та місцевої влади, правоохоронних відомств, народні депутати, представники громадськості.

21:04 04.04.2019

Запорізькі автовласники поповнили місцеві бюджети на 1,3 мільйона гривень

З початку року до місцевих бюджетів Запорізького регіону надійшло 19,4 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, порівняно з аналогічним періодом 2018 року надходження зросли на три мільйони або на 19 відсотків.

21:02 04.04.2019

Запоріжці сплатили до місцевих бюджетів 19,4 мільйона гривень податку на нерухомість

20:59 04.04.2019

Валерій Манько: "З доходів запорізьких платників місцеві бюджети отримали 845 мільйонів гривень"

З початку року надходження податку на доходи фізичних осіб у Запорізькому регіоні склали 845 мільйонів гривень (не враховуючи рівень сплати великих підприємств, зареєстрованих в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

19:50 26.03.2019

Запорізькі оперативники фіскальної служби викрили 34 економічні злочини

За два місяці поточного року співробітники податкової міліції фіскальної служби Запорізької області в сфері економіки виявили 34 злочини, 20 з яких стосується фактів ухилення від оподаткування в особливо великих розмірах.

19:43 26.03.2019

Представники влади, бізнесу та громадськості Запорізького регіону зустрілись з народним депутатом України Ніною Южаніною

У Запоріжжі відбулася робоча зустріч голови Комітету Верховної ради України з питань податкової та митної політики, народного депутата України Ніни Южаніної із представниками підприємств, підприємцями та очільниками органів влади Запорізького регіону.

19:42 26.03.2019

Запорізькі підприємства, де працюють особи з обмеженими можливостями, отримують пільги з оподаткування

У Запорізькій облдержадміністрації пройшло засідання регіональної комісії з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій осіб з інвалідністю у Запорізькій області.

19:42 26.03.2019

На Запоріжжі комунальні підприємства сплатили до бюджетів 37,5 мільйона гривень

З початку року надходження податку на прибуток комунальних підприємств до місцевих бюджетів Запорізької області склали 37,5 мільйона гривень. Порівняно з минулим роком сплачена сума зросла на 22 мільйона або на 143 відсотки. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько.

09:09 17.03.2019