Новини від Асоціації Міст України

Запорізькі підприємства, де працюють особи з обмеженими можливостями, отримують пільги з оподаткування

У Запорізькій облдержадміністрації пройшло засідання регіональної комісії з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій осіб з інвалідністю у Запорізькій області.

19:42 26.03.2019

На Запоріжжі комунальні підприємства сплатили до бюджетів 37,5 мільйона гривень

З початку року надходження податку на прибуток комунальних підприємств до місцевих бюджетів Запорізької області склали 37,5 мільйона гривень. Порівняно з минулим роком сплачена сума зросла на 22 мільйона або на 143 відсотки. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько.

09:09 17.03.2019

За два місяці 1776 запоріжців започаткували власну справу

Упродовж січня-лютого 2019 року фахівці фіскальної служби Запорізької області зареєстрували 1776 суб'єктів господарювання. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість громадян, які започаткували власну справу, зросла на 273 особи.

09:09 17.03.2019

З депозитних процентів запорізьких вкладників бюджет отримав майже 9 мільйонів

Надходження податку на доходи фізичних осіб у вигляді процентів за два місяці 2019 року склали 8,9 мільйона гривень. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, лише у лютому фінансові установи регіону перерахували до бюджету майже 4,5 мільйона, що на 2 відсотки більше, ніж у лютому попереднього року.

09:07 17.03.2019

Запорізькі підприємства перерахували понад півтора мільярда гривень митних платежів

У січні-лютому 2019 року до державного бюджету спрямовано 1 мільярд 507,7 мільйона гривень митних платежів. Про це повідомив начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев, який відзначив, що порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 185,2 мільйона або на 14 відсотків.

09:06 17.03.2019

На Запоріжжі понад дві з половиною тисячі власників авто з скористалися пільговим режимом оподаткування

За період дії пільгового режиму оподаткування транспортних засобів з іноземною реєстрацією працівники Запорізької митниці оформили 2542 автівки, із них 2082, які перебували в режимах транзиту чи тимчасового ввезення.

11:27 02.03.2019

Щоденно запорізькі митники оформлюють понад 160 іноземних автівок

Наприкінці пільгового режиму оподаткування транспортних засобів з єврореєстрацією стрімко зросла кількість митних оформлень. Цього тижня митні процедури здійснюють, у середньому, власники 163 автомобілів, минулого тижня цей показник складав 108.

10:54 02.03.2019

Запорізькі автовласники на 20 відсотків збільшили сплату транспортного податку

За січень поточного року до місцевих бюджетів Запорізького регіону було сплачено 923 тисячі гривень транспортного податку. Надходження, порівняно з показниками аналогічного періоду минулого року, зросли на 20 відсотків або на 151 тисячу гривень.

11:26 28.02.2019