Новини від Асоціації Міст України

У січні запорізькі роботодавці сплатили до соцфондів 605,5 мільйона гривень ЄСВ

За перший місяць 2019 року запорізькі платники податків спрямували до Пенсійного фонду та фондів соціального страхування 605,5 мільйона гривень єдиного соціального внеску (за оперативними даними та без показників великих підприємств, які перебувають на обліку в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

20:16 08.02.2019

Працівників спецпідрозділу податкової міліції Запорізької області нагороджено відзнаками Президента України

У Державній фіскальній службі в режимі відеоселектору відбулася урочиста нарада з нагоди четвертої річниці утворення спецпідрозділу ДФС з оперативного забезпечення зони проведення АТО та операції Об'єднаних сил.

20:15 08.02.2019

Податковими перевірками охоплено менше двох відсотків запорізьких підприємств

Фахівці фіскальної служби Запорізької області минулого року провели 718 документальних перевірок платників податків, що складає 1,7 відсотка від загальної кількості платників, що перебувають на обліку у податкових органах регіону.

20:12 08.02.2019

Строк подання податкової декларації і сплати зобов’язання

Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

10:56 02.02.2019

Новації 2019 року: оподаткування податком на доходи фізичних осіб

Законом  України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів" від 23.11.2018 №2628-VIII внесені зміни, які застосовуються з 01.01.2019 року, зокрема, щодо оподаткування податком на доходи фізичних осіб, а саме:

10:56 02.02.2019

Розширено види доходів, що не оподатковуються військовим збором

Законом  України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів" від 23.11.2018 №2628-VIII внесені зміни, зокрема, щодо оподаткування  військовим збором.

10:55 02.02.2019

Валерій Манько: "У минулому році фіскальна служба регіону надала платникам понад 260 тисяч сервісних послуг"

Фахівці фіскальної служби Запорізької області у 2018 році надали запорізьким платникам податків 261,4 тисячі адміністративних послуг. Як підкреслив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, це на 18,5 тисячі більше, ніж у 2017 році.

10:54 02.02.2019

Мільярд гривень запорізькі землекористувачі спрямували до місцевих бюджетів

Річні надходження плати за землю у Запорізькому регіоні склали 1 мільярд 89 мільйонів гривень. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, землекористувачі сплатили на 20 мільйонів більше, ніж у 2017 році.

10:54 02.02.2019

Міста більше не зможуть розміщувати кошти загального фонду на депозитних рахунках.

Відповідний проект підготувало Міністерство фінансів. А Уряд 23-го січня — підтримав. Пояснюють: дану постанову підготували щоб врегулювання бюджетні процеси, які відбуваються в органах місцевого самоврядування.

10:52 02.02.2019