Привітання голови Гірсівської ОТГ Попової Н.І. з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2017 10:50

Шановні жителі територіальних громад, депутати, посадові особи місцевого самоврядування Приазовського району!

Від депутатського корпусу, виконавчого апарату та від себе особисто щиро вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!

Цей день воістину стає народним святом, бо місцеве самоврядування сьогодні - найближча до людей і їхніх турбот владна самоор­ганізація.

На представників влади на місцях покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за добробут їх жителів, за створення належних умов проживання мешканцям сіл, селищ і міст.

Саме ваша наполеглива праця, професіоналізм і компетентність, активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову демократичної  держави. Від щирого серця бажаю вам здоров`я, достатку і добробуту, миру і злагоди, витримки і віри.