В межах соціального проекту для студентів "Scholarship в Україні" триває ІV конкурс, призовий фонд якого складає 63 000 грн.

Конкурс для студентів Гірсівської громади (очної та заочної форми навчання), переможець якого отримає оплату одного року навчання в українському ЗВО.

07:53 18.11.2019

У четвер,14 листопада 2019 року, відбудеться  пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату Запорізької обласної  державної адміністрації, Бойко Зінаїда Михайлівна.

10:55 11.11.2019

У серду, 23 жовтня 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, секретар постійної комісії з питань бюджету Хвостак Василь Володимирович.

17:49 18.10.2019

У середу, 16 жовтня 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Подорожко Володимир Володимирович.

17:44 06.10.2019

Проведення земельних торгів

Гірсівською сільською радою проводиться відбір виконавця щодо проведення земельних торгів на земельні ділянки, право оренди яких пропонується для продажу. Фінансування організації та проведення земельних торгів пропонується здійснити за рахунок коштів виконавця. Перелік земельних ділянок  сільськогосподарського призначення комунальної власності Гірсівської сільської ради, право оренди  яких пропонується для продажу на земельних торгах, затверджений рішенням Гірсівської сільської ради від 30.08.2019  № 9, а саме

13:55 03.09.2019

У середу, 11 вересня 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань будівництва, транспорту, зв'язку, паливно-енергетичного комплексу Тарасов Володимир Григорович.

09:17 23.08.2019