У четвер 24 вересня 2020 року на базі Запорізького обласного контактного центру відбудеться тематична «гаряча» телефонна лінія на тему: «Як коронокриза вплинула на регіональний ринок праці. Фінансова підтримка служби зайнятості роботодавців та допомога безробітним». На дзвінки відповідатиме директор Запорізького обласного центру зайнятості, Дуднік Ірина Олександрівна.

08:19 18.09.2020

Увага! Пряма лінія!  У вівторок, 15 вересня 2020 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Цивільне право», в ході якої мешканці області зможуть отримати відповіді від фахівців Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на різноманітні питання правового характеру: оформлення житлових субсидій, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, примусове виконання судових рішень тощо. Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Всі дзвінки безкоштовні.

21:51 07.09.2020

Інспекційні заходи у роботодавців

З 01.09.2020 заплановано проведення інспекційних заходів у роботодавців, які мають найвищий ризик застосування незадекларованої праці. Це суб’єкти, у яких обсяг наданих послуг (виконаних робіт) не відповідає фактичній чисельності найманих працівників, у яких відбулося зменшення кількості найманих працівників під час карантину та відсутня позитивна динаміка працевлаштування після пом’якшення карантинних заходів, а також ті, які приховують трудові відносини, підміняючи їх іншими видами цивільних або господарських відносин.

11:24 03.09.2020

ЗАХОДИ ЩОДО БОРОТЬБИ З КАРАНТИННИМИ РОСЛИНАМИ

Для забезпечення сприятливого екологічного та санітарного стану сіл громади, збереження здоров'я і зменшення захворюваності людей на алергійні хвороби, інформуємо про необхідність боротьби з карантинними рослинами та бур’янами шляхом скошування, виривання з коренем, виполювання їх поблизу своїх садиб та офісів, на прилеглих і закріплених територіях.

11:19 31.08.2020