У середу, 21 листопада 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Сімейне право», під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокат.

18:07 16.11.2018

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт

Запрошуємо журналістів до участі у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».  Дедлайн подачі матеріалів – до 20 грудня 2018 року.

19:22 15.11.2018

У понеділок, 5 листопада 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме представник Секретаріату уповноваженого Верховної ради України зправ людини у Запорізькій області Деменєва Ольга Василівна.

20:25 29.10.2018

У середу, 31 жовтня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме начальник Головного управління держпраці у Запорізькій області Бабенко Олександр Петрович.

17:08 22.10.2018

У середу, 24 жовтня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: "Адміністративне право", під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Другого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги та адвокат.

17:07 12.10.2018

У четвер, 11 жовтня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник директора Департаменту соціального захисту населення - начальник управління Запорізької обласної державної адміністрації Кривошей Катерина Юріївна.

22:43 02.10.2018

Правова допомога від ГО "Сила права"

«Сила права» надає безкоштовну правову підтримку з розрахунку збитків, підготовки та супроводження позовів на всіх етапах судового провадження до фактичного отримання компенсації.

20:57 26.09.2018

У вівторок, 2 жовтня 2018 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу Рєпкін Олександр Олександрович.

20:47 26.09.2018

Новостворені податкові інспекції надають послуги платникам податків Запорізької області

Фіскальна служба Запорізької області наближається до завершального етапу реалізації дворівневої системи контролю та адміністрування податків і зборів, відповідно до якої Головне управління ДФС у Запорізькій області здійснюватиме фіскальні функції, а сервісне обслуговування відбуватиметься на районному рівні.

20:12 21.09.2018