IV конкурс "Scholarship в Україні"

Це вже IV конкурс "Scholarship в Україні" для студентів ЗВО, який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проекту в Україні, організовуємо. Минулі конкурси цього проекту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

14:47 13.12.2019

У середу, 18 грудня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на питання щодо працевлаштування населення, ефективного підбору кадрів для роботодавців регіону та роз’яснення законодавства в ситуації масового вивільнення співробітників районних державних адміністрацій відповідатиме директор Запорізького обласного центру зайнятості, Дуднік Ірина Олександрівна.

14:52 11.12.2019

У вівторок, 17 грудня 2019, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Пенсійне законодавство» під час якої на запитання громадян відповідатиме директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізьких областях, Наливайко Павло Іванович та фахівці Центру.

14:44 09.12.2019

У понеділок 9 грудня 2019 року відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва, Луценко Катерина Василівна.

14:29 05.12.2019

EducationUA 2019-2020.

Доброго дня, Мене звати Віктор Купріянець, я є спонсором і організатором проекту EducationUA 2019-2020.

14:32 04.12.2019

У п'ятницю, 29 листопада 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Майстро Дмитро Миколайович.

14:19 23.11.2019