У п'ятницю, 17 липня 2020 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Майстро Дмитро Миколайович.

15:07 13.07.2020

У середу, 8 липня 2020 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, секретар постійної комісії з питань бюджету, Хвостак Василь Володимирович.

09:39 02.07.2020

У п’ятницю 26 червня до Запорізького обласного контактного центру завітає головний лікар Запорізької обласної інфекційної клінічної лікарні, депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань охорони здоров`я, материнства та дитинства, Шинкаренко Володимир Леонтійович, щоб у рамках прямої лінії поспілкуватись з мешканцями області.

13:50 23.06.2020

Про необхідність декларування зміни роздрібних цін на товари, що мають істотну соціальну значущість

Щоб змініти ціну на товари із наступного переліку, потрібно пройти мехінізм декларування зміни ціни відповідно до постанови КМУ "Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення"

17:23 19.05.2020