У вівторок, 26 березня 2019 року, відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з гуманітарних питань Старух Олександр Васильович.

09:11 17.03.2019

У понеділок , 4 березня 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання  громадян відповідатиме регіональний представник Уповноваженого Верховної ради України з прав людини Демєнєва Олена Василівна.

11:06 26.02.2019

26 лютого 2019 року відбудеться пряма телефонна лінія з питань пенсійного забезпечення. На запитання громадян буде відповідати начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Жмурко Світлана Олексіївна.

00:28 19.02.2019

Повідомлення про оприлюднення проектів рішень Гірсівської сільської ради по місцевим податкам

Керуючись Податковим кодексом України, п. 24 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  виконавчий комітет Гірсівської сільської ради повідомляє про оприлюднення проектів рішень Гірсівської сільської ради:

14:21 18.02.2019

У вівторок, 19 лютого 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Запобігання та протидія домашньому насильству та гендерній дискримінації: заборонний та обмежувальний припис тощо», під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Першого Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокат.

00:13 12.02.2019

У четвер, 14 лютого 2019 року, відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорозької обласної ради член постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово – комунального господарства Криль Ярослав Миколайович Криль Ярослав Миколайович.

11:23 02.02.2019

Увага! Обговорення: Змінюється тариф на водопостачання для Гірсівської ОТГ

З метою недопущення прийняття економічно необгрунтовних тарифів, на обговорення та внесення пропозицій щодо прийняття рішення  надається проект рішення «Про  затвердження  скорегованих  тарифів  на  комунальні  послуги щодо  водопостачання», розрахунок витрат та доходів ФОП «Кірчев С.Д.».

11:02 02.02.2019