Новини від Асоціації Міст України

Дозволено відновлення роботи непродовольчих ринків АМУ наполягала на такому рішенні

14 травня на позачерговому засіданні Уряд ухвалив зміни до постанови № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», які дозволять відновити роботу непродовольчих ринків.

12:31 18.05.2020

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

Мелітопольське управління ГУ ДФС у Запорізькій області звертає увагу платників податків на те, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.01.2019 року №7-р «Про перенесення робочих днів у 2019 році» робочий вівторок 30 квітня 2019 року перенесено на суботу 11 травня 2019 року, тобто у квітні п.р. останній день сплати нарахованих податкових зобов’язань з податків і зборів  припадає на вихідний день.

09:07 26.04.2019

На Запоріжжі з незаконного обігу вилучено партію тютюнових виробів вартістю понад 7,4 мільйона

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області спільно із працівниками СБУ під процесуальним керівництвом обласної прокуратури вилучили із незаконного обігу велику партію цигарок, частина з яких була ввезена в Україну поза митним контролем.

08:59 26.04.2019