Надеждине відсвяткувало День села

Дата: 21.09.2017 10:57

Мешканці села Надеждине традиційно відзначили День села. Декілька сотен людей з'їхались сюди зі всього району.

Народні співи, танці, конкурси, дискотека та частування. Розваг на святкуванні не бракувало.

Відзначили День села 9 вересня, а сам святковий концерт розпочався о 19:00. Проте до того часу відвідувачі вже встигли зайняти місця ближче до сцени. Багато гостей свята приїхали цілими родинами та організували собі пікніки на березі річки Джекельня.

Для малечі організували багато розваг, приміром, продовж всього свята, під супровід живої музики, на площі села працював дитячий майданчик, дитячі автомобілі. Дуже популярним був батут на якому виявили бажання пострибати не лише діти.

Гостями свята були: голова Приазовської районної ради - Прокопенко Олександр Миколайович, староста сіл Дунаївка та Вікторівка – Проданов Олександр Петрович, директор СВК "Прилиманський" - Чулаков Анатолій Ілліч.

Розпочалися урочистості з нагородження з нагоди Дня села грамотами Гірсівської ОТГ Головенко Сергія Володимировича - директора ТОВ "Заря", Педь Галини Федорівни - завідуючої Надеждинським фельдшерсько-акушерським пунктом.

Вельчева Сергія Федоровича Приазовська районна рада відзначила грамотою "За сумлінну працю".

Нагороджені райдержадміністрацією династія механізаторів Стоєв Олександр Семенович та Стоєв Віталій Олександрович - механізатори ТОВ "Заря" та ФГ "Гранозан".

Отримали вітання і молоді жителі села з нагоди отримання паспорта громадянина України.

Привітали сім'ї з нагоди золотої та срібної річниці подружнього життя.

Подарунки отримали діти 2017-го року народження.

Гостей свята вітали номерами художньої самодіяльності колективи с. Надеждине, Дунаївського та Гірсівського БК.

Для поціновувачів народної творчості у будівлі Надеждинського БК було організовано куточок майстринь села із різноманітною барвистою вишивкою, чарівними витинанками та іншим.

Гості та жителі села були у відмінному настрої, веселились, жартували, спілкувалися, багато та довго танцювали.