Візит товариства болгарської культури до Гірсівської ОТГ

Дата: 02.11.2017 15:45

Сьогодні жителів Гірсівської громади відвідали представники Запорізького товариства болгар, а саме: председатель Запорізького обласного товариства болгарської культури Мітков Василь Васильович, член Запорізького ОТБК Ангелов Іван Петрович та председатель Запорізького міського товариства "Възраждане" Сяров Олександр Олександрович .

Делегація відвідала нашу громаду в рамках заходів запланованих до відзначення 155-ої річниці переселення болгар з Бесарабії до Таврії.

Зустріч розпочалася із відвідування пам`ятника болгарам-переселенцям, який нещодавно був встановлений на подвір`ї Гірсівської ЗОШ.

У актовому залі Гірсівської сільської ради Мітков Василь Васильович розповів про нелегку долю болгар на Бесарабських землях яка, з рештою, привела їх до території сучасної України. Іван Ангелов демонстрував аматорський фільм про велопробіг по Болгарії який відбувся у 2013 році.

Делегати наголосили на підтримці України владою Болгарії, проінформували про можливість здобуття вищої освіти у болгарських ВНЗ.

Фото зустрічі тутФото без опису