Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 05.10.2017 13:39

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. Символічно, що саме в день Віри, Надії, Любові і матері їх Софії відзначається це свято.

Сама назва - Всеукраїнський свідчить, що це свято не тільки професійне, а загальнонародне, адже кожна людина хоча б раз у житті була у бібліотеці, а для багатьох вона стала рідною домівкою, бо без книги немає знань, поступу вперед.

28 вересня Гірсівська громада відзначила бібліотекарів та ветеранів бібліотечної справи всього Приазовського району. На святковий концерт до будівлі Гірсівської сільської ради зібралися всі бібліотекарі та керівники району – більше 35 чоловік.

Відбувся огляд бібліотек громади. На достойному рівні відзначили Гірсівську, Дунаївську та Надеждинську бібліотеки. Найкращі бібліотекарі району були відзначені подяками та грамотами.

В подарунок всім гостям був представлений концерт під керівництвом Кострубяка Ю.С..

Всі гості свята були обдаровані увагою голови Гірсівської громади – Поповою Н.І., яка зазначила цінність та важливість роботи бібліотекаря.

З нагоди професійного свята робітникам бібліотек Гірсівської громади  буде нарахована грошова премія.