День працівника освіти

Дата: 05.10.2017 13:59

Традиційно у першу неділю жовтня Україна відзначає День працівників освіти.

Вчителі, наставники це ті люди, яким довірено найцінніше – навчання та виховання підростаючого покоління. І хоч результат їхньої праці не видно миттєво, саме від них залежить багато в чому майбутнє нашої держави.

День вчителя прийнято відзначати у кожній школі країни. У цей день учні дарують викладачам квіти, влаштовують концерти та всіляко висловлюють подяку за їхню працю.

Кожен з нас мабуть з особливою теплотою згадує свою першу вчительку. Адже навіть у видатних вчених і президентів був перший учитель, який дав старт для звершень і відкриттів.

В освітніх  закладах Гірсівської громади працюють 83 педагогів та технічних працівників, які навчають і виховують понад 200 дітей.

На концерт, приурочений до свята, зібралися педагоги, вихователі садочків і технічні працівники закладів освіти.

Вітати вчителів прийшли: голова Гірсівської об’єднаної територіальної громади Попова Наталія Іванівна, староста сіл Дунаївка та Вікторівка Проданов Олександр Петрович, староста села Надеждине Вельчев Сергій Федорович.

На вході до святково прикрашеної зали гостей зустрічали старости сіл громади із квітами, вітаннями та щирими усмішками.

Концерт розпочався із привітання педагогів та працівників шкіл від голови Гірсівської ОТГ Попової Н.І..

Творчо та відповідально підійшли організатори свята до підбору та постановки номерів. Для гостей свята виступали дитячі та дорослі вокальні колективи зі всіх трьох сіл громади, а керівник Гірсівського БК Кострубяк Ю.С. подарував своїй першій вчительці пісню у власному виконанні.

На святковому заході також були присутні почесні гості – педагоги-ветерани, які віддали найбільшу частину свого життя вихованню учнів. Кожному з них діти вручили квіти та подарунки. Не забули і про молодих спеціалістів, які ще тільки починають свій педагогічний шлях.

Переглянути всі фото свята