Всеукраїнський конкурс плакатів "Я - Україна!"

Дата: 17.04.2018 13:57

10 квітня 2018 року в рамках відзначення Дня Конституції України розпочато Всеукраїнський конкурс плакату «Я – Україна!»

Запрошуються учасники віком від 6 до 19 років. Конкурс організовано з метою сприяння розвитку дитячої творчості та активізації потенціалу дітей, а також формування національно-патріотичної свідомості молоді.

Захід проводиться з ініціативи громадської організації «Волонтерський рух «Батальйон Сітка» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Роботи приймаються на електронну пошту batalionsitka@ukr.net до 31 травня 2018 року включно. В техніці виконання плакату обмежень немає. Журі визначає роботи у трьох вікових групах. 22.06.2018 переможці Конкурсу будуть урочисто нагороджені відповідними грамотами, нагородами та цінними подарунками. За результатами Конкурсу також будуть проведені виставки плакатів учасників, організовані публікації у засобах масової інформації та соціальних мережах з відповідними коментарями про автора. Більш детальна інформація за посиланням З питань партнерства, будь ласка, звертайтеся за тел.