Обласний творчий фотоконкурс

Дата: 29.05.2018 08:12

Департамент культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації повідомляє, що з 15 січня 2018 року у регіоні розпочався обласний творчий фотоконкурс з метою створення позитивного іміджу області для популяризації відпочинку в регіоні.

Конкурс є відкритим. Подавши заявку, в ньому можуть взяти участь усі бажаючі. Прийом робіт триватиме до 30 червня 2018 року. Після проведення конкурсу найкращі фотороботи будуть відібрані для презентації на фотовиставці, а також будуть використовуватись для формування позитивного іміджу області, просування регіональних та місцевих туристичних продуктів, зображення на сувенірній та рекламній продукції. Більш детальну інформацію щодо участі у зазначеному конкурсі можна дізнатись за тел.: (061) 239-06-33, (096) 109-04-56, а також на сторінці у соціальній мережі фейсбук «Запоріжжя туристичне» https://www.facebook.com/groups/1489232781293148/about/.