Діти Гірсівської ОТГ повернулися з відпочинку

Дата: 26.06.2018 09:22

Минулого тижня вихованці шкіл Гірсівської громади з багатодітних  та малозабезпечених сімей повернулися з літнього табору «Райський куточок», що розташований у м. Бердянськ.

Відпочинок протягом 21-го дня організовано зусиллями соціального відділу Гірсівської громади, а оплату проведено з місцевого бюджету.

У таборі діти навчалися грати у різні спортивні ігри, активно приймали участь у різноманітних конкурсах, вікторинах.

Організатори табору спромоглися влаштувати правильний і цікавий відпочинок дітей. Прагнули навчити їх терпінню один до одного, вимогливості до себе, витривалості, щоб вихованці навчилися за допомогою різних ігор формувати духовно багату та всебічно розвинену особистість, забезпечити дітям змістовне проведення вільного часу, створити умови для дружніх стосунків.