До відома мешканців Гірсівської сільської об’єднаної територіальної громади. (оновлено)

Дата: 16.07.2018 11:21

Переглянути генеральний план

Згідно рішень №5,6,7 від 25.06.2018 Гірсівської сільської ради Запорізької області двадцятої (позачергової) сесії сьомого скликання, 06 липня 2018 року будуть проведені громадські слухання щодо розгляду містобудівної документації:

• - «Генеральний план с. Гірсівка Приазовського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Гірсівка Приазовського району Запорізької області» (у складі Генерального плану),
  • - «Генеральний план с. Дунаївка Приазовського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Дунаївка Приазовського району Запорізької області» (у складі Генерального плану),
  • - «Генеральний план с. Надеждіне Приазовського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Надеждіне Приазовського району Запорізької області» (у складі Генерального плану), та з 6 липня 2018 року оголошується початок проведення процедури подання пропозицій до проекту містобудівної документації.

Строк завершення подання пропозицій до 6 серпня 2018. Подання, розгляд та врахування пропозицій громадськості.
Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (3038-17) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця
проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Підставою для подання пропозицій до проектів містобудівної документації
відповідному органу місцевого самоврядування є повідомлення про початок процедури їх розгляду.
Відомості про організацію замовника та розробника.
Генеральний план с. Гірсівка Приазовського району Запорізької області виконаний згідно з договором № 57Г-3/2017, Генеральний план с. Дунаївка Приазовського району Запорізької області виконаний згідно з договором № 58Г-
3/2017, Генеральний план с. Надеждіне Приазовського району Запорізької області виконаний згідно з договором № 59Г-3/2017, укладеним між Гірсівською сільською радою та ТОВ «Інститут Ефективних Технологій - Сателіт».
Підставами для розробки даної містобудівної документації є:

- рішення Гірсівської сільської ради «Про розробку містобудівної документації «Генеральний план с. Гірсівка Приазовського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с.
Гірсівка Приазовського району Запорізької області» (у складі Генерального плану) від 20.09.2017 №4, а також завдання на розробку містобудівної документації;
- рішення Гірсівської сільської ради «Про розробку містобудівної документації «Генеральний план с. Дунаївка Приазовського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с.
Дунаївка Приазовського району Запорізької області» (у складі Генерального плану) від 20.09.2017 №6, а також завдання на розробку містобудівної документації;
- рішення Гірсівської сільської ради «Про розробку містобудівної документації «Генеральний план с. Надеждіне Приазовського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с.
Надеждіне Приазовського району Запорізької області» (у складі Генерального плану) від 20.09.2017 №5, а також завдання на розробку містобудівної документації.