З доходів приазовських платників до бюджету надійшло більше 2 мільйонів військового збору

Дата: 18.07.2018 21:36

За шість місяців поточного року з доходів приазовських платників податків сплачено 2 мільйони
602 тисячі гривень військового збору.

Як повідомив начальник Мелітопольського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Валерій Літинський, рівень відрахувань до відповідного періоду минулого року збільшився на 425 тисяч гривень або на 20 відсотків. При цьому у червні поточного року на обороноздатність країни спрямовано 517 тисяч гривень.

Нагадаємо, ставка військового збору становить 1,5 відсотка. Він сплачується з отриманих
доходів, які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб відповідно до статті 168
Податкового кодексу України. Зокрема, це заробітна плата, іноземні доходи, суми винагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, пасивні доходи, у тому числі, роялті, дивіденди, страхові виплати та інші.