Надходження до держбюджету від платників Приазовщини склали більше 39 мільйонів гривень

Дата: 18.07.2018 21:42

За січень-червень 2018 року від платників податків Приазовського району до державного бюджету надійшло 39 мільйонів 152 тисячі гривень.

Як зазначив начальник Мелітопольського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Валерій Літинський, порівняно з минулим роком сплачена сума зросла на 10 мільйонів 674 тисяч гривень,  або на 37 відсотків.

У розрізі податкових платежів питому вагу доходів державної казни займає податок на додану вартість.
Так, з початку року суб'єкти господарювання спрямували 25 мільйонів 118 тисяч гривень ПДВ, що на 8 мільйонів або на 47 відсотків більше, ніж торік.

Від податку на доходи фізичних осіб бюджет отримав більше 8 мільйонів, що перевищує рівень минулого року більше ніж на 1 мільйон або на 14 відсотків.

Підприємства регіону за шість місяців перерахували 2 мільйони 871 тисячу гривень податку на прибуток, це майже на 2 мільйони або на 151 відсоток більше надходжень січня-червня 2017 року.