День фізичної культури і спорту 2018

Дата: 17.09.2018 19:56

Традиційно в вересні вся Україна святкує День фізичної культури та спорту.

В Гірсівській школі свято відкрили зі спортивного привітання «Фізкульт-Привіт». Кожен клас представляв себе своїм девізом, учні співали, робили ранкову зарядку, а в кінці  на всіх чекала   весела аеробіка (флешмоб). Спортивні естафети   для учнів 2-4 класів провели вчителі початкових класів, участь у яких завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій. Змагання відбулись між двома командами «Супермен» (хлопці) та «Спортивні красуні» (дівчата), які й отримали перемогу. Кожен клас отримав подяку за участь у змаганнях. У спортивному  квесті за маршрутом рухались  учні 5-8, 9-11 класів, де вони відвідували станції «Мелодія здоров’я», «Конструктор», « Нехворійка», «Кенгуру», «Відгадай», «Силомер», «Робін Гуд», «Попригун» та отримували за це бали. Команди- переможці отримали грамоти.

Свято закінчилось традиційним перетягуванням канату та акцією  «Яскраве сонечко дітям!» Виставку  малюнків  «Ми зі спортом дружимо», «Я люблю спорт» організували разом з дітьми педагог-організатор Ангеловська О.Ю., та вчитель початкових класів Семенова В.В..

Фото без описуФото без описуФото без описуДень фізичної культури і спорту в Дунаївській ЗОШ