Правова допомога від ГО "Сила права"

Дата: 26.09.2018 20:57

«Сила права» надає безкоштовну правову підтримку з розрахунку збитків, підготовки та супроводження позовів на всіх етапах судового провадження до фактичного отримання компенсації.

Ми надаємо допомогу наступним категоріям громадян :

• Родини загиблих військовослужбовців та цивільних осіб ;
      • Військовослужбовці та цивільні особи, які отримали поранення, каліцтва та психологічні травми;
      • Військовослужбовці, які побували у полоні;
      • Цивільні особи, які були незаконно позбавлені свободи на окупованих територіях;
      • Вимушені переселенці з окупованих територій АР Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей;
      • Громадяни, які втратили особисте майно.

Станом на 20 квітня 2018 року допомогою «Сила права» скористалися понад   15 тисяч громадян України, що постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти нашої країни

Загалом завдяки зусиллям команди «Сила права»  отримано понад 200 позитивних судових рішень на користь позивачів

Захист прав, свобод та інтересів громадян здійснюється на підставі національного законодавства України, міжнародних договорів (Загальна декларація прав людини, Конвенція Ради Європи про захист прав людини і основоположних свобод, Конвенція ООН про захист цивільного населення під час війни тощо), а також практики Європейського суду з прав людини.

Правова стратегія руху "Сила права" складається з чотирьох етапів:

1.      Встановлення в суді юридичного факту того, що шкоду громадянинові було нанесено внаслідок збройної агресії РФ проти України.

2.      Розрахунок завданої моральної та матеріальної шкоди.

3.      Вирішення питання про стягнення суми завданої шкоди у судовому процесі.

4.      Забезпечення виконання судового рішення, у тому числі шляхом звернення до Європейського суду з прав людини.

Всеукраїнський громадський рух "Сила права" має суттєві досягнення на юридичному фронті боротьби з державою-агресором. Неодноразово українські суди встановлювали юридичні факти вимушеного переселення громадян України з Криму, Донецької та Луганської областей внаслідок збройної агресії РФ.

Адреса приймальні в місті Запоріжжя:  вулиця Сєдова 12, оф 5

Тел. 050-421-00-74