Матеріали засідання двадцять другої сесії сьомого скликання від 14.09.2018 р.

Дата: 23.09.2018 21:30

Рішення:

1. Про внесення змін та доповнень  до  рішення  сільської ради  від 20.12.2017 «Про   бюджет  об’єднаної  територіальної громади  на 2018 рік
  2. Про  розгляд   заяви голови  сільської  ради щодо  надання щорічної основної  відпустки
  3. Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування  ОНЗ «Гірсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гірсівської сільської ради Запорізької області»
  4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду з земель комунальної власності Гірсівської сільської ради
  5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду з земель комунальної власності  Гірсівської сільської ради
  6. Про зменшення ставки орендної плати за землю під об’єктами майна
  7.  Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ісаковій Лідії Миколаївні
  8. Про  погодження щодо відведення земельної ділянки в оренду  ТОВ «Юрокейп Юкрейн І»
  9. Про  погодження щодо відведення земельної ділянки в оренду  ТОВ «Юрокейп Юкрейн І»
  10. Про погодження встановлення Неземельного сервітуту  ТОВ «Юрокейп Юкрейн І»
  11. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою встановлення земельних сервітутів ТОВ «Юрокейп Юкрейн І»
  12. Про  погодження щодо встановлення Земельного сервітуту ТОВ «Юрокейп Юкрейн І»
  13. Про  погодження щодо відведення земельної ділянки в оренду  ТОВ «Юрокейп Юкрейн І»
  14. Про погодження встановлення земельного сервітуту  ТОВ «Юрокейп Юкрейн І»
  15. Про погодження встановлення земельного сервітуту  ТОВ «Юрокейп Юкрейн І»
  16. Про погодження встановлення земельного сервітуту  ТОВ «Юрокейп Юкрейн І»
  17. Про затвердження Генерального плану села Гірсівка Приазовського району  Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування села Гірсівка Приазовського району Запорізької області (у складі Генерального плану)
  18. Про затвердження Генерального плану села Надеждине Приазовського району  Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування села Надеждине Приазовського району Запорізької області (у складі Генерального плану)
  19. Про затвердження Генерального плану села Дунаївка Приазовського району  Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування села Дунаївка Приазовського району Запорізької області (у складі Генерального плану)
  20. Про розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Гірсівка Приазовського району Запорізької області
  21. Про розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Надеждине Приазовського району Запорізької області
  22. Про розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Дунаївка Приазовського району Запорізької області
  23. Про впорядкування штатного розпису Гірсівської сільської ради (ОТГ) згідно діючого законодавства.
  24. Про надання гр. Желязковій Людмилі Іванівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Поіменне голосування