День людей похилого віку

Дата: 02.10.2018 22:31

Другий місяць осені розпочинається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений з 1991 року Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Вважається, що людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося. Далеко не всім дано відчути мудрість своїх років. Літня людина має виняткові досвід і терпіння, наполегливість у досягненні поставлених завдань.

Це люди, найбільше багатство яких - досвід, знання, уміння, мудрість. Нинішні «літні люди» є останніми носіями класичної культури межі ХІХ-ХХ століть.

День літньої людини – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління

В  День людей похилого віку й День ветерана мали честь привітати своїх підопічних "бабусь і дідусів"  представники Гірсівської ОТГ. Свято відзначали в трьох населених пунктах громади: Гірсівка, Дунаївка та Надеждине

Тепло привітали всіх присутніх зі святом Гірсівський сільський голова Попова Н.І. та старости сіл Проданов О.П. та Вєльчев С.Ф.  Побажали  міцного здоров’я, довголіття, добра та залишатись в душі та серці завжди молодими, бадьорими і веселими.

Багато побажать міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди  у  душах ветеранів лунало в цей день від працівників культури,які організували та провели свято.

Подарунком для бабусь та дідусів було привітання зі святом від наймолодшого покоління, їх онуків та правнуків.

Фото без описуІ як завжди в цей день не обійшлось й без символічного застілля.

Ще раз вітаємо всіх ветеранів, людей похилого віку зі святом.

Від усього серця бажаємо Вам миру, добра і щастя! Бажаємо всім міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові. Із святом Вас!!!

Дивитися всі фото