A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гірсівська громада
Запорізька область, Приазовський район

Отримали подарунок від підприємства? Дізнайтесь про оподаткування

Дата: 03.10.2018 08:25
Кількість переглядів: 24

До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається вартість дарунків, якщо їх вартість не перевищує 25% однієїмінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня
звітного податкового року за винятком грошових виплат у будь-якій сумі.

Зазначена норма застосовується тільки у разі надання подарунків у натуральній формі.

Законом
України "Про державний бюджет на 2018 рік" від 07.12.2017 року № 2246
V-ІІІ, з 1 січня 2018 року мінімальна заробітна плата встановлена у розмірі 3
723 гривні.

Отже, якщо в 2018 році вартість подарунка, який надається юридичною особою
фізичній особі, не перевищує 930,75 грн. (3723 грн. х 25%), то його
вартість не
є об'єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб та військовим
збором.

Якщо вартість подарунка перевищує у 2018 році 930,75
грн., то він оподатковується за ставкою 18%, з урахуванням натурального
коефіцієнта, передбаченого п. 164.5 Податкового
кодексу.

Крім того, такий подарунок оподатковується військовим збором за ставкою
1,5%.

У Податковому розрахунку за формою №1ДФ вартість подарунків відображається
за ознакою доходу «160».

Зазначена норма визначена пп.165.1.39 ст. 165 Податкового кодексу України.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь