35 років Гірсівському ДНЗ "Сонечко"

Дата: 19.10.2018 18:30

Фото без описуРадісну подію відзначили 19 жовтня 2018 року у Гірсівському дошкільному навчальному закладі (садок) «Сонечко» - 35 років з дня відкриття.

За 35 років із стін закладу вийшло багато дошкільнят, озброєних необхідними знаннями, вмінням працювати в колективі, вихованих і підготовлених до школи.
Ювілей дитячого саду – це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, посмішок і сміху! Саме з таким настроєм колектив ДНЗ і зустрічав свій ювілей і приймав поздоровлення від гостей.
Фото без описуУ просторій  залі Гірсівського БК в урочистій обстановці з вітальним словом перед присутніми виступила голова Гірсівської громади Попова Н.І., староста сіл Дунаївка та Вікторівка Проданов О.П. та староста сіл Надеждине та Волна Вєльчев С.Ф.  Окрім щирих побажань, Наталія Іванівна пригадала тих людей, які будували дитсадок, вкладали у нього не тільки свою працю, а й душу.
Гостями на цьому святі були:
Голова Приазовської райдержадміністрації – Романенко Н.А.
Людина, яка заклала фундамент  дитячого садку – Калаянов М.М.
Депутат Приазовської районної ради – Рудь Г.А.
Завідуюча ДНЗ «Золотий ключик»(Дунаївка)- Сташків В.В.
Керівники Дунаївської та Надеждинської філій ОНЗ – Шакун О.Д. та Лященко Т.В.
Риженко А.П. та Риженко О.О. – дитячий будинок сімейного типу, а також працівники установ Гірсівської сільської ради, учні, батьки, мешканці громади, випускники дитсадка, а також добрі та щирі друзі.
 По-особливому, по-батьківськи,  говорилось в цей день про тих, хто віддає частинку своєї душі дітям – всіх працівників дитячого садку, бажаючи їм міцного здоров?я, щастя.
Багато пісень, танців та поздоровлень лунало в цей день. І як завжди не обійшлось без подарунків та солодощей.
Подарунок від народного депутата Валентирова С.В. та від Приазовської РДА передала дитячому садку Романенко Н.А.

Жовтневі квітнуть небеса,
гаптує лист мережний осінь.
А сонце, щиро посміхнувшись,
голубить тиху, срібну просінь.
Нехай ця осінь золота
вам подарує вік щасливий.
Щоб не згасала доброта,
здоров'я, радощів вам й сили.
Щоб ваш важкий, почесний труд
був плідним, як багата осінь.
І кожен день, що йде новий,
хай тільки щастя вам приносить.

Всі фото свята