A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гірсівська громада
Запорізька область, Приазовський район

Підприємство виплачує фізичній особі винагороду за цивільно-правовим договором. Як нараховувати єдиний соціальний внесок?

Дата: 21.10.2018 20:58
Кількість переглядів: 13

Платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є роботодавці, зокрема, ті, які використовують працю фізичних осіб за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам
діяльності, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань).

Базою нарахування
єдиного соціального внеску для вказаних платників є сума винагороди фiзичним
особам за виконання робiт (надання послуг) за цивiльно-правовими договорами.

Єдиний соціальний внесок
встановлюється у розмiрi 22% до бази нарахування.

Отже, фізичним особам за
цивільно-правовими договорами єдиний соціальний внесок нараховується за
ставкою
22% на суму винагороди (доходу).

Зазначена норма
передбачена п. 1 част. першої ст. 4; п. 1 част. першої ст. 7 Закону
України від
08.07. 2010 № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на
загальнообов’язкове
державне соціальне страхування».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь