A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гірсівська громада
Запорізька область, Приазовський район

Підприємство виплачує фізичній особі орендну плату за користування майном. Чи нараховувати єдиний соціальний внесок?

Дата: 21.10.2018 21:01
Кількість переглядів: 13

Базою нарахування єдиного соціального внеску для підприємств, установ та організацій, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами є сума нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, та
сума винагороди фізичній особі за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами.

За договором оренди одна
сторона (орендодавець) передає іншій стороні (орендареві) за плату на певний
строк у користування майно для здійснення господарської діяльності.

Відносини, які виникають
при укладенні договору найму (оренди), не мають ознак правовідносин, що
регулюють виконання робіт або надання послуг.

Отже, єдиний соціальний внесок не нараховується на суму орендної плати,
виплаченої на користь фізичної особи згідно договору найму (оренди)
нерухомого
або рухомого майна.

Зазначена норма
передбачена  п. 1 част. 1 ст. 7 Закону
України від 08.07.2010  № 2464-VI «Про
збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне
страхування».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь