Візит представників ООН до Гірсівської громади

Дата: 26.10.2018 22:40

Структура ООН Жінки розпочала реалізацію проектів в 19ти об'єднаних територіальних громадах Донецької, Луганської (підконтрольних Уряду України територіях) та Запорізької областей щодо підтримки імплементації зобов'язань виконання Резолюції РБ ООН 1325 щодо Жінок, Миру та Безпеки на обласному та місцевому рівнях та щодо підтримки реалізації реформи децентралізації та правоохоронних органів, за фінансової підтримки Уряду Норвегії та Данії відповідно.

За результатами обговорення між структурою ООН Жінки та Запорізькою облдержадміністрацією Гірсівська громада включена до списку рекомендованих до участі у проектах, відповідно до листа 03195/08-41 від 25.04.2018 року.
24 жовтня 2018 року в рамках презентації цілей та завдань проектів структури ООН Жінки, можливості співпраці з громадою відбулася зустріч в Гірсівській сільській раді з представницею ООН Жінки в Україні Анастасією Калашник. На зустрічі також була присутня експерт з комунікацій Запорізького обласного центру розвитку місцевого самоврядування Наталія Селюкова.
Під час зустрічі було погоджено про збір деяких даних про нашу громаду, які сприятимуть кращій та ефективнішій реалізації проекту.

Детальніше про проект: "Розбудова демократичного, мирного на гендерно рівноправного суспільства в Україні"