25 років Надеждинській школі

Дата: 29.10.2018 10:27

Фото без опису19 жовтня 2018 року Надеждинській школі виповнилося 25 років. Святкували 25-річний ювілей з дня відкриття нового навчального закладу 26 жовтня.

На святкування ювілею були запрошені учителі, які працювали і зараз працюють у школі, пенсіонери вчителі, випускники , учні,колеги з інших освітніх закладів громади, батьки та інші гості. У цей день у школі було відкрито виставку малюнків, присвячену урочистій даті. Учні та вчителі з любов’ю прикрасили кожен куточок рідної школи, і вона радо вітала всіх присутніх. З нагоди ювілею було проведено  концерт.
Зі словами привітання до всіх присутніх звернулася Гірсівський сільський голова Попова Н.І. та старости сіл Надеждине та Волна Вєльчев С.Ф. та сіл Дунаївка та Вікторівка  Проданов О.П.
Предствник народного депутата України С.В.Валентирова О.Е.Василевський вручив школі флипчарт.

Завідуюча Надеждинською філією Лященко Т.В. привітали всіх присутніх і пригадала тих людей, які будували школу, вкладали у неї  не тільки свою працю, а й душу. Багато  поздоровлень лунало в цей день. І як завжди не обійшлось без подарунків та солодощей.

Всі фото свята ТУТ :)