A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гірсівська громада
Запорізька область, Приазовський район

Подали уточнюючий розрахунок до податкової декларації з ПДВ. Як сплачувати штрафну санкцію та пеню?

Дата: 09.11.2018 16:00
Кількість переглядів: 100

У разі подання платником ПДВ уточнюючих розрахунків до податкових декларацій з ПДВ за попередні звітні (податкові) періоди, які передбачають збільшення податкових зобов'язань з ПДВ, що підлягають перерахуванню до
бюджету, для перерахування таких зобов'язань до бюджету ДФС не пізніше наступного робочого дня подання таких уточнюючих розрахунків надсилає Казначейству реєстр платників ПДВ з сумою податку, що підлягає
перерахуванню до бюджету.

На підставі такого реєстру Казначейство перераховує суми податку до
бюджету.

Отже, у разі подання уточнюючих розрахунків до податкової звітності з ПДВ,
які передбачають збільшення податкових зобов’язань з податку, платники
податку
повинні необхідну суму, що підлягає перерахуванню до бюджету, сплатити на
електронний рахунок.

При цьому, сума штрафних санкцій та пені у разі подання уточнюючого
розрахунку до податкової декларації з ПДВ сплачуються до бюджету з поточного
рахунка.

Зазначена норма передбачена п. 20, п. 25 «Порядку електронного
адміністрування
податку на додану вартість», затвердженого постановою КМУ від 16.10.2014
р.  № 569.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь