Амбулаторія сімейної медицини Гірсівської ОТГ - початок

Дата: 18.12.2018 20:42
Кількість переглядів: 798

Розпочалось нове будівництво амбулаторії монопрактики за адресою: с. Гірсівка, вул. Молодіжна буд.51, Приазовського району, Запорізької області

З впровадження ініціативи Президента України Петра Порошенка з розвитку якісної медицини у сільській місцевості в 15 регіонах Україні побудують 310 сучасних амбулаторій, перший пул проектів вже затверджено наказом Мінрегіону.

Амбулаторії будуватимуться в рамках нової мережі первинної медичної допомоги по всій території України. Нова мережа первинки передбачає будівництво 505 нових амбулаторій. Для будівництва були розроблені й затверджені нові технічні вимоги до проектів амбулаторій з класом енергоефективності, а також перелік необхідного медичного обладнання (в тому числі й телемедичного) для закладів первинки.

У першому пулі проектів - Волинська, Донецька, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька та Черкаська області.

У Запорізькій області заплановано здійснити нове будівництво 14 амбулаторій.

У тому числі амбулаторії монопрактики в с. Гірсівка Приазовського району

Вартість одного об'єкта - від 3 до 5 млн грн.  З 43 ОТГ, створених на сьогоднішній день на території Запорізької області, можливість їх будівництва отримали в першу чергу ті громади, які забезпечили виділення земельних ділянок під медзаклади на максимально доступних для всіх жителів ОТГ центральних площах населених пунктів.

Проектний ескіз амбулаторії сімейної медицини