Запоріжці сплатили 9,6 мільйона гривень транспортного податку

Дата: 02.01.2019 21:44

Власники VIP-авто у січні-листопаді 2018 року сплатили до місцевих бюджетів Запорізької області понад 9,6 мільйона гривень транспортного податку.

Рівень надходжень до аналогічного періоду минулого року зріс на 2,3 мільйона або на 31,5 відсотка. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько. Із загальної суми 4,6 мільйона гривень спрямували суб'єкти господарювання-юридичні особи, збільшивши відрахування на мільйон або на 29 відсотків. Понад 5 мільйонів перерахували фізичні особи, що на 1,3 мільйона або на 33 відсотки більше, ніж торік. У територіальному розрізі найбільші надходження забезпечили автовласники обласного центру – близько 4,9 мільйона гривень, майже мільйон гривень надійшов від платників м. Мелітополь, Мелітопольського і Веселівського районів, 833 тисячі отримали скарбниці Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів, 704 тисячі – м. Бердянськ, Бердянського і Приморського районів, 589 тисяч – Пологівського, Більмацького та Розівського районів, 531 тисячу – Василівського та Михайлівського районів, близько півмільйона сплатили юридичні та фізичні особи Оріхівського та Гуляйпільського районів тощо. Зазначимо, власники автівок з датою випуску до п'яти років та середньоринковою вартістю понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати щорічно сплачують транспортний податок, ставка якого складає 25 тисяч гривень.