A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гірсівська громада
Запорізька область, Приазовський район

Найманий працівник є пенсіонером за віком. Як нараховувати єдиний соціальний внесок?

Дата: 17.01.2019 12:51
Кількість переглядів: 137

Платниками єдиного внеску є, зокрема, роботодавці: підприємства, установи та організації, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами; фізичні особи - підприємці, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством про працю, чи за цивільно-правовим договором.

Єдиний внесок нараховується роботодавцями на суму нарахованої кожній
застрахованій особі заробітної плати за видами виплат.

До зазначених виплат
застосовується ставка 22 %.

Отже, пільг щодо
нарахування єдиного внеску на заробітну плату пенсіонерів, які є найманими
працівниками, не передбачено.

Зазначена норма передбачена п. 1 частина першої ст. 4, п.
1 частина першої ст. 7 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI «Про
збір та
облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь