Робоча поїздка Президента України Петра Порошенка до Запорізької області відбулась 27 лютого 2019 року. Президент України взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку Запорізької області.

Дата: 28.02.2019 11:29

Під час засідання Ради регіонального розвитку Запорізької області, яке відбулось 27.02.2019 року, представники обласної влади, міст, районів, ОТГ регіону змогли підбити підсумки роботи за останні кілька років, презентувати плани на майбутнє.

Особливістю цього періоду стала реалізація на загальнодержавному рівні реформи децентралізації, у тому числі бюджетної. У результаті міста та ОТГ отримали більше прав, фінансових ресурсів, можливостей реалізовувати масштабні проекти, ресурсів для вирішення життєво важливих проблем, яким багато років не приділялося уваги.

У відкритті форуму взяв участь Президент України Петро Порошенко. У своєму виступі очільник держави зупинився на ключових питаннях державної політики, пріоритетах розвитку України, результатах реформи децентралізації.

Засідання Ради регіонального розвитку відбулося в  ВЦ «Козак – палац».

На засідання Ради Регіонального розвитку були запрошені і представники Гірсівської громади – Попова Н.І., Проданов О.П., Вєльчев С.Ф., Мігова О.І. та Дукова І.В.

В виставковому центрі працював майданчик Гірсівської ОТГ.

Дивитися всі фото