Фестиваль «Играй весёлая гармонь!» відбувся

Дата: 08.04.2019 11:30

5 квітня о 10:00 у приміщенні Гірсівського БК професійних гармоністів і самоучок, досвідчених і початківців, у поважних літах і зовсім юних виконавців об'єднав фестиваль «Играй весёлая гармонь».

Його мета – збереження та подальший розвиток мистецтва гри на популярному в народі інструменті – гармоніці.
З вітальними словами звернулася до всіх присутніх голова Гірсівської об'єднаної територіальної громади Попова Наталія Іванівна, яка висловила подяку учасникам та організаторам, побажала всім у цей день відчути себе частинкою єдиного цілого, великої дружної родини – України.
Окрім гармоністів, гладачей та гостей фестивалю розважали запальними мелодіями гурт «Дрім-тім» Вищого Мелітопольського Училища Культури.
Умовні номінації:

• "Музичний етюд або візитівка"
  • "Грай весела гармонь (частівки)"
  • "Задушевна гармонь"

Усім виконавцям вручили дипломи учасника фестивалю та пам'ятні призи. Проведення такого роду фестивалю отримало схвальну підтримку не лише від учасників, а й від гостей, глядачів. А це означає, що організаторам конкурсу вдалося досягнути основної мети його проведення, яка полягала у підвищенні рівня виконавської майстерності гармоністів, збагаченні їхнього репертуару, взаємозбагаченні творчих шкіл та обміну досвідом, формуванні художніх смаків, визначенні перспектив розвитку виконавства на гармоніці.

У фестивалі брали участь:
Патевский Н.В.
Гайраджи С.С.