Організатори підпільного виробництва горілки на Запоріжжі постануть перед судом

Дата: 13.05.2019 14:16

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури направили до суду кримінальне провадження з обвинувальним актом за підозрою трьох учасників злочинної групи, які організували на території регіону незаконне виготовлення алкогольних напоїв.

Оперативники встановили, що упродовж 2017-2018 років зловмисники у власному приватному домоволодінні та в орендованому гаражному приміщенні налагодили незаконне масове виготовлення алкогольних напоїв з використанням підроблених марок акцизного податку. У подальшому підпільну продукцію під виглядом горілки заводського виробництва вони реалізовували мешканцям Запорізької області.

За результатами проведених обшуків було вилучено понад 4 тонни спирту, 2 тонни алкогольного фальсифікату, обладнання для масового виробництва сурогату, а також більше 6 тисяч підроблених марок акцизного податку України.

Головне управління ДФС у Запорізькій області