Запорізькі роботодавці добровільно оформили 2055 працівників
Запорізькі роботодавці добровільно оформили 2055 працівників
У результаті заходів з легалізації доходів населення та профілактичної роботи з працедавцями офіційне оформлення і зарплату отримали 2055 запоріжців.
Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, з початку 2019 року діяльність робочих груп, створених у фіскальній службі та органах виконавчої влади і місцевого самоврядування, була зосереджена на діалозі з підприємцями і керівниками запорізьких компаній. Під час співбесід суб'єктам господарювання доводились законодавчі вимоги, якими гарантуються легальний труд і заробітна плата, а також відповідальність за порушення норм Податкового кодексу та законів про працю.
Завдяки проведеній роботі добровільно оформленим найманим працівникам виплачено 8 мільйонів 867,6 тисячі гривень офіційних доходів, а це, в середньому, 4315 гривень на кожного.
Додаткові надходження до бюджетів і соцфондів склали 3 мільйони 680 тисяч гривень податків та зборів, у тому числі 1 мільйон 951 тисяча гривень єдиного соціального внеску, 1 мільйон 596 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та 133 тисячі гривень військового збору.
Головне управління ДФС у Запорізькій області
ТЕМА: Трудові відносини
Спікер: Начальник ГУ ДФС
На координаційній раді підбили підсумки діяльності фіскальної служби Запорізької області
Чергове засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва, яке пройшло у Запоріжжі, було присвячено результатам діяльності фіскального відомства регіону та деяким аспектам нормативного регулювання роботи запорізьких товаровиробників.
Захід відбувся за участю директора Департаменту економічного розвитку та торгівлі Запорізької облдержадміністрації Оксани Матвіїшиної, заступника начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Олега Матвійчука, керівників органів виконавчої влади регіону, представників громадських організацій та бізнесу.
Говорячи про підсумки роботи фіскальної служби області, Олег Матвійчук зазначив, що результати з наповнення бюджетів – це, перш за все, досягнення запорізьких підприємств та підприємців. Рівень добровільної сплати податків у Запорізькій області залишається стабільно високим – майже 99%.
Він підкреслив, що реорганізація органів ДФС області стала поштовхом до активізації дистанційної взаємодії з платниками податків. Запоріжці все частіше надають перевагу онлайн послугами. У минулому році показник електронної звітності становив 76 відсотків. Сервісами Електронного кабінету платника у 2018 році скористалися майже 85 тисяч суб'єктів господарювання та громадян, а вже у січні-квітні поточного року – 92 тисячі.
Також посадовець доповів про результати з адміністрування податків і зборів, що формують державний та місцеві бюджети, назвав основні бюджетоформуючі галузі економіки та повідомив про пріоритетні напрями роботи фіскальної служби з детінізації економіки регіону, зайнятості та доходів населення.
Олег Матвійчук наголосив на готовності фіскальної служби області до відкритого діалогу з бізнес-спільнотою, надання якісних сервісних послуг та висловив сподівання на сумлінність запоріжців у сплаті податків.
Головне управління ДФС у Запорізькій області
ТЕМА: Електронні сервіси ДФС
Спікер: Заступник начальника ГУ ДФС
У Запоріжжі представники регіональних митниць вивчають проблематику класифікації товарів
У Запоріжжі розпочав роботу дводенний семінар на тему "Проблемні питання класифікації товарів", організований Департаментом адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання ДФС України.
У заході беруть участь співробітники Державної фіскальної служби, керівники та посадові особи підрозділів митниць ДФС з усіх областей України.
Відкрив засідання начальник управління класифікації товарів Департаменту адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання ДФС України Володимир Мокреньов. Він презентував матеріали останньої сесії гармонізованої системи опису та кодування товарів, яка відбулася за участю представників 89 країн і Митного та Економічного Союзу.
У програмі семінару фахівці митниць, які здійснюють митний контроль, розглянуть особливості класифікації різних товарів у зовнішньоекономічній діяльності, результати роботи митних органів у цій сфері, а також застосування єдиних підходів та шляхи підвищення ефективності діяльності за даними напрямами.
У рамках заходу для учасників будуть проведені тренінги та тематичний круглий стіл. Крім того, працівники митниць матимуть можливість обмінятися практичним досвідом..
Головне управління ДФС у Запорізькій області
ТЕМА: Спрощення податкових і митних процедур
Спікер: Керівник підрозділу/фахівець митниці