Запорізькі комунальні підприємства поповнили місцеві бюджети на 166 мільйонів

Дата: 14.06.2019 09:40

До місцевих бюджетів Запорізького регіону за п'ять місяців 2019 року комунальні підприємства сплатили 166 мільйонів гривень податку на прибуток.

Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, сплата податку порівняно з минулим роком зросла на 109 мільйонів.

З початку року цей платіж займає четверте місце за доходами бюджетів громад. Лише у травні суб'єкти господарювання спрямували до скарбниць майже 49 мільйонів, що на 37 мільйонів більше, ніж у травні 2018 року.

У січні-травні найбільші суми перерахували до місцевих скарбниць комунальні підприємства м. Запоріжжя – 46 мільйонів, мелітопольські і веселівські – 5,9 мільйона, стільки ж – бердянські і приморські. Суб’єкти господарювання Василівського та Михайлівського району забезпечили більше 1,6 мільйона, Вільнянського, Запорізького і Новомиколаївського районів – 1,4 мільйона тощо.

Нагадаємо, податок, сплачений підприємствами комунальної форми власності, повністю надходить на рахунки місцевих бюджетів.

Головне управління ДФС у Запорізькій області