День медичного працівника 2019

Дата: 19.06.2019 09:57

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники.

Його святкують не тільки лікарі і медсестри, але й всі ті, хто має відношення до врятування людського життя. Професія медика не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.
Напередодні свята 14 червня 2019 року у Приазовській РДА  відбулися урочисті заходи до Дня медичного працівника .
На свято були запрошені також  представники  громад Приазовського району. З привітальними словами до медичних працівників не тільки Гірсівської громади а й всього району звернулася Гірсівський сільський голова Попова Наталія Іванівна, яка  висловила вдячність усім працівниками галузі охорони здоров’я, колективам Приазовського КНП «ПРЦПМСД» та Приазовської ЦРЛ за їх чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров'я мешканцям громади. Разом із щирими вітаннями з нагоди  професійного свята всіх медичних працівників, Попова Н.І.  особисто привітала медичних працівників Гірсівської громади: Стоєву Н.Г., Греджеву О.І.,Педь Г.Ф.,Стоєву Л.П.,Іванову Т.І., Осадчу А.В., які були відзначені  вітальними листівками, квітами  та солодкими подарунками.
На заході звучали також слова вітання та подяки від народного депутата України Валентирова С.В. У знак шани та поваги для медичних працівників були презентовані подарунки від народного депутата.

Всі фото тут)