Гірсівка відзначила День села!

Дата: 28.07.2019 08:48

Відзначення Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури.

Саме історія Наших пращурів, притаманні їм мужність, працелюбність, оптимізм, віра в добро і справедливість , багато в чому сприяли зростанню та розвитку нашої маленької батьківщини села Гірсівка. Найбільшим  багатством є його жителі – щирі, привітні та гостинні люди. І лише уміле господарювання, любов до рідного села стали основою втілення в життя найзаповітніших мрій, всіх добрих справ та задумів кожної сім`ї.
Село Гірсівка є тим населеним пунктом , минуле якого багате і цікаве, а традиції та звичаї предків передаються з покоління в покоління. Свій «День народження» село святкує на день свята пророка Іллі 2 серпня.

Фото без опису
 27 липня 2019 року поважні жителі села, молодь та гості поспішали  в центр села Гірсівка(в Гірсівський СБК), адже біля будівлі Гірсівського СБК в парку відбувалось головне дійство  свята. Святкове  музичне оформлення створили піднесено – урочисту атмосферу.
Привітати  односельців та гостей свята  з Днем села на сцену вийшла сільський голова Попова Н.І.. Вона побажала усім мирного неба, благополуччя,  достатку та гарного настрою.
Дотримуючись традицій, Наталія Іванівна привітала  старожилів села,  подружжя ювілярів, новонароджених дітей та тих, хто вперше отримав паспорти.
За досягнення в роботі та з нагоди Дня села були нагороджені  грамотами Гірсівської сільської ради  мешканці села.

Фото без опису
Привітати жителів села Гірсівка прибули голова Приазовської РДА Романенко Н.А. та депутат обласної ради Сухіна В.М., які  привітали жителів села та вручили грамоти  і подарунки.
Від імені фермерського господарства «Бихкало» привітав мешканців села Бихкало О.Ю. та вручив грамоти та подарунки працівникам фермерського господарства.
Наприкінці урочистої частини свята небо осяяли спалахи  яскравого салюту.
Ну і як завжди супроводжувалось свято виїзною торгівлею, шашликом, батутом та веселою музикою від Баклажкова Сергія.
Свято тривало майже до ранку та принесло мешканцям громади та гостям незабутніх вражень.

Дивитися всі фото свята