У Запоріжжі з підпільного цеху вилучено алкогольного фальсифікату на 2,3 мільйона

Дата: 01.08.2019 13:14

Горілка, коньяк, ром – фальсифікат на будь-який "смак" виготовляв у підпільному цеху житель м. Запоріжжя. Припинили його незаконну діяльність співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області спільно з працівниками ГУНП в Запорізькій області.

У рамках проведення операції "Акциз-2019" та розслідування кримінального провадження вони встановили жителя обласного центру, який у власному приватному будинку організував підпільний цех з виробництва спирту та фальсифікованого алкоголю з метою подальшої реалізації на території Запорізької області.

За результатами проведених заходів із незаконного обігу вилучено 2 тисячі 280 літрів сировини для виробництва (рідини з характерним запахом спирту), 8 тисяч 880 літрів фальсифікованого спирту, 759 літрів сурогату, а також обладнання та компоненти для виготовлення спирту та лікеро-горілчаних виробів.

Усього вилучено товарно-матеріальних цінностей вартістю понад 2,7 мільйона гривень, у тому числі підакцизних товарів на суму майже 2,3 мільйона. Триває слідство.

Головне управління ДФС у Запорізькій області