Власники та орендарі запорізьких земель сплатили 636 мільйонів гривень
З початку року до бюджетів громад Запорізького регіону надійшло 636 мільйонів 416 тисяч гривень плати за землю. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, землекористувачі збільшили відрахування порівняно з минулорічними на 28,3 мільйона.
Зокрема, від підприємств, установ і організацій надійшло понад 531 мільйон, що на 25 мільйонів більше ніж торік. Громадяни-власники землі поповнили бюджети на 105 мільйонів, це перевищує рівень сплати у 2018 році на 3,3 мільйона.
Найбільші суми сплачено за землі м. Запоріжжя – 236 мільйонів, м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 80 мільйонів, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 55 мільйонів, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 51 мільйон, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 41,5 мільйона, Якимівського та Приазовського районів – 40,5 мільйона тощо.
Всього на Запоріжжі 285 тисяч фізичних осіб та 9 тисяч суб'єктів господарювання-юридичних осіб є платниками земельного податку та орендної плати. Фізичні особи перераховують платіж один раз на рік упродовж 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.
Головне управління ДФС у Запорізькій області
Власники запорізької нерухомості сплатили до місцевих бюджетів 81,4 мільйона
У січні-липні цього року до місцевих бюджетів Запорізької області надійшло 81,4 мільйона гривень податку на нерухоме майно, що на 15,3 мільйона або 23 відсотки більше, ніж торік.
Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, надходження від юридичних осіб склали 60,7 мільйона, що перевищило минулорічну сплату на 8 мільйонів або на 15 відсотків. Власники нерухомості-фізичні особи перерахували до бюджетів громад 20,6 мільйона, що на 7,2 мільйона або на 54 відсотки більше, ніж за сім місяців 2018 року.
Зокрема, від оподаткування нерухомого майна місцева скарбниця Запоріжжя отримала 27,4 мільйона, до бюджетів Мелітопольщини та Веселівщини спрямовано 13,2 мільйона, Якимівщини та Приазов'я – 10,2 мільйона, Вільнянського, Запорізького, Новомиколаївського районів – 8,5 мільйона, Бердянщини та Приморська – 7,5 мільйона тощо.
Усього у Запорізькій області цей податок сплачують 4 тисячі підприємств, установ і організацій та 19716 громадян. Вони володіють об'єктами нерухомого майна, площа яких перевищує 60 квадратних метрів для квартир, 120 квадратних метрів – для будинків і 180 квадратних метрів – для різних типів нерухомості.
Головне управління ДФС у Запорізькій області
З підпільного цеху вилучено алкогольного фальсифікату на 663 тисячі гривень
Співробітники податкової міліції фіскальної служби Запорізької області ліквідували підпільне виробництво алкоголю та вилучили із незаконного обігу велику партію фальсифікату.
В рамках проведення операції "Акциз 2019" та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.204 Кримінального кодексу України оперативники встановили, що в місцях масового відпочинку громадян на узбережжі Азовського моря та через спеціально створені аккаунти у системі обміну повідомленнями типу мобільних додатків здійснюється незаконна реалізація фальсифікованого алкоголю.
За результатами заходів, проведених на території м. Запоріжжя та ще двох населених пунктів регіону, виявлено та ліквідовано підпільний цех, організований місцевим жителем, в якому незаконно виготовляли фальсифіковане вино. При цьому під час виробництва використовувалися ароматизатори з різними фруктовими смаками та спирт.
Під час обшуків вилучено та передано на відповідальне зберігання майже 3,5 тисячі літрів вина та 575 літрів спирту, розфасованих у пластикові ємності, а також барвники-ароматизатори та обладнання для виготовлення та розливу фальсифікованої алкогольної продукції.
Всього вилучено підакцизних товарів вартістю 663 тисячі гривень. Наразі триває слідство.
Головне управління ДФС у Запорізькій області