Міська влада і запорізькі підприємці: діалог у вирішенні проблемних питань триває

Дата: 18.10.2019 17:27

У Запорізькій торгово-промисловій палаті відбулося чергове засідання міської координаційної ради з питань розвитку підприємництва.

Участь у заході взяли представники Департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради, податкової служби Запорізької області, правоохоронних органів, Запорізької торгово-промислової палати, громадських організацій та підприємці міста.

На початку зібрання члени координаційної ради доповіли про виконання доручень, наданих на попередніх засіданнях, зокрема, про реалізацію системи аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок (ХАССП) на підприємствах обласного центру.

Далі учасники перейшли до обговорення поточних питань, які хвилюють місцевих підприємців у сфері благоустрою та стану боротьби із викраденням майна, що використовується для здійснення підприємницької діяльності.

Головне управління ДПС у Запорізькій області