???????Запорізька митниця ДФС продовжує співпрацю із зарубіжними інвесторами

Дата: 11.11.2019 10:31

Запорізька митниця ДФС продовжує співпрацю із зарубіжними інвесторами

Інвестиційна привабливість Запорізької області зростає з кожним роком. Не в останню чергу на це впливає готовність місцевих органів державної влади забезпечувати комфортні умови для ведення бізнесу в регіоні.

Днями керівництво Запорізькій митниці ДФС разом з представниками ТОВ "ЮроКейп Юкрейн I" провело робочу зустріч, де розглянули питання щодо розмитнення вантажу для реалізації проекту будівництва вітрової електростанції потужністю 500 МВт у Приазовському та Мелітопольському районах Запорізької області.

У ході зустрічі з директором з розвитку ринків ТОВ "ЮроКейп Юкрейн I" Адріеном Фуше начальник митниці Олексій Мужев обговорили шляхи вирішення проблемних моментів. За словами представників компанії, на сьогодні є позитивні зрушення завдяки налагодженню партнерських відносин із Запорізькою митницею ДФС.

Довідково:

"EuroCape New Energy Limited" є міжнародною компанією, яка спеціалізується на проектуванні та будівництві електростанцій, що використовують відновлювані джерела енергії. Компанія зацікавлена, насамперед, у перспективних європейських ринках із сильними вітровими ресурсами, розвинутою енергетичною інфраструктурою та сприятливим нормативно-регуляторним режимом.

Запорізька митниця ДФС