Підписання договору з Мелітопольським ДПУ ім.Б.Хмельницького

Дата: 15.12.2019 14:49
Кількість переглядів: 48

12 грудня відбулося урочисте підписання договору про надання платних освітніх послуг психологічного характеру між Гірсівською сільською радою та Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького (кафедра психології, лабораторія психофізіологічних досліджень) .

Від імені Мелітопольського ДПУ договір підписав ректор університету  Анатолій Солоненко, який побажав всім успіху  та наголосив на тому, що  сьогодні МДПУ має  значну  базу у вигляді лабораторій різного спрямування і  виш готовий надавати платні наукові послуги.

На урочистому підписання договору також були присутні директор Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Олена Федорова, заступник голови Мелітопольської райдержадміністрації  Андрій Фесик, представники Гірсівської сільської ради та представники і працівники МДПУ.

Наразі чекаємо працівників кафедри психології на території громади.

Усі фото тут