УВАГА карантинна зона!

Дата: 17.04.2020 11:54

Розпорядження (читати тут)

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу  COVID-19» (зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 02.04.2020 № 255), Протоколу  позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області від 16.04.2020 №12 , запроваджено на території Гірсівської сільської ради додаткові обмежувальні заходи під час проведення свята Пасха (Великдень) і вихідних днів:

З а б о р о н я є т ь с я :

1) з 07.00 години 18.04.2020 до 07.00 години 29.04.2020  відвідування кладовищ населенням, окрім поховань, під час яких зобов’язати дотримуватись норм санітарно-епідеміологічногої безпеки.

За порушення правил накладається адміністративна відповідальність.

Ще раз звертаємося  до всіх  громадян. Залишайтесь  вдома на Великодні свята! Не наражайте на небезпеку себе і своїх близьких! Нам не потрібен після Великодня вибух хвороби.

Зі святом всіх.