ДО УВАГИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ГІРСІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 23.04.2020 10:45

З метою інформаційної підтримки та розвитку підприємницької діяльності малого та середнього бізнесу в умовах карантину, Державна установа «Офіс з просування експорту України» на щоденній основі розміщує актуальну інформацію про доступні інструменти для фінансування підприємницької діяльності та державні програми для забезпечення безперервної діяльності бізнесу, поради щодо коригування стратегій та бізнес-планів, можливості для розвитку підприємств та профілактичні заходи, направлені на протидію розповсюдження Covid-19.

Інформацію про зазначене пропонуємо переглянути електронній сторінці за адресою: https: //epo.org.ua/covid19/.