Вітаємо з професійним святом бухгалтерів Гірсівської ОТГ та всіх бухгалтерів Запорізької області!

Дата: 16.07.2020 09:44

Нема на світі точнішої професії, ніж бухгалтер!  Бажаємо вам, щоб цифри завжди складалися саме так, як вам того хочеться, а люди навколо розуміли важливість вашої роботи і до вас ставилися з повагою.

В День бухгалтера побажати хочемо всім від усієї душі, щоб розум був завжди світлий, щоб дії вчинялися безпомилкові, щоб цифри і дані всі були точні, щоб рахунки і записи здійснювалися правильні, щоб діяльність залишалася успішною, щоб життя було, безсумнівно, прекрасним.

Щастя і удачі вам у вашій професії і в повсякденному житті