Нова їдальня у Гірсівській ЗОШ

Дата: 07.09.2020 21:46

07 вересня 2020  року в ОНЗ «Гірсівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» відбулося відкриття їдальні після її реконструкції.

Директор ОНЗ Наталія Дорол щиро подякувала місцевій владі, депутатському корпусу за оновлену їдальню, яка відповідає сучасності і в який створено всі належні умови для якісного харчування здобувачів освіти, та запросила всіх до їдальні. Кухар ОНЗ Надія Череп’янова пригостила усіх смачним короваєм, який символізує достаток та добробут, щоб у їдальні завжди було смачно, затишно та гостинно. Діти із задоволенням насолоджувалися першим смачним короваєм у затишних стінах оновленої їдальні.
Втілення  проєкту по реконструкції шкільної їдальні відбувалося за рахунок  коштів місцевого бюджету. На реконструкцію харчоблоку було направлено 1436811 грн. з місцевого бюджету, в тому числі:
-    реконструкція – 1351225,00 грн;
-    придбання обладнання – 40378,00 грн
-    ремонт обладнання 45208,00 грн.
Для очільниці Гірсівської об’єднаної територіальної громади Наталії Попової та депутатського корпусу  одним з пріоритетних завдань є  освітня галузь  поряд з охороною здоров’я (відкриття сімейної амбулаторії), безпекою громади (створення місцевої пожежної команди), культурою (ремонти БК), тому роботи з покращення матеріально-технічної бази установ ОТГ триватимуть й надалі.

Більше фото тут