Інтерактивний стіл для дітлахів ЗДО «Сонечко»

Дата: 17.09.2020 21:53

За рахунок субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами  Гірсівська громада придбала  дитячий інтерактивний стіл INTBOARD STYLE  в ЗДО «Сонечко» за 76.900 грн.

INTBOARD STYLE ідеально доповнить  ігрову кімнату ЗДО. Стане частиною навчального процесу в  дитячому садочку.

Інтерактивний стіл відповідає наказу МОН №414/23.04.2018 “Про затвердження Типового переліку спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах закладів загальної середньої освіти”.

Це новітній пристрій в освітній галузі. В Україні ще мало хто їх використовує. У вихованців Гірсівської ОТГ з’явилась  можливість одними з перших запровадити новітню технологію в дошкільну освіту.